Edyta Jurkiewicz Ambasadorem Polskiego Rękodzieła kampanii HANDMADE YOUTH programme

Jest spełniającą swe marzenia kobietą, żoną, mamą dwóch dorosłych córek, z wykształcenia muzykiem i nauczycielką języka angielskiego w LO w Zielonej Górze-zakochana w American dream, podróżach, ludwiczkach i pięknych przedmiotach z duszą. W 2019 roku napisała i wydała książkę pt.”Moje Shabby chic marzenia”, od ponad roku prowadzi wymarzoną Pracownię Lawendowy Domek, gdzie spotyka się z klientkami zakochanymi w stylu Shabby chic tak mocno jak ona sama. Prowadzi poczytnego bloga „Eda’s world”-kocha ludzi i lawendę.

Czytaj więcej »Edyta Jurkiewicz Ambasadorem Polskiego Rękodzieła kampanii HANDMADE YOUTH programme

Andria Bieber i jej barwna biżuteria

Andria Bieber z USA tworzy wielobarwną, przyciągającą wzrok biżuterię w stylu boho.  W asortymencie jej marki znajdziemy zarówno kolczyki, bransoletki, pierścionki, jak i ozdoby do włosów.  Do ich wyrobu używa kamieni, koralików, skóry, metali w różnych kolorach, kryształów, a także piór. 
Zawieszki ww kolczykach są ręcznie pokrywane emalią z obu stron, często tez znajdziemy w nich  wyjątkowej urody lampworki.

Czytaj więcej »Andria Bieber i jej barwna biżuteria

Inspirowany oceanem świat Katherine Wheeler

Powstanie australijskiej marki Katherine Wheeler Ceramics miało swój początek podczas wakacji. To na nich, spędzając czas na plaży, Katherine zafascynowała się wszystkimi dziwnymi i cudownymi rzeczami, które wypływały z głębin. Postanowila więc zabrać część tej inspiracji i zachwytu do miasta, jako przypomnienie niezwykłych wrażeń znad oceanu. Nie niszcząc i nie… Czytaj więcej »Inspirowany oceanem świat Katherine Wheeler