Przejdź do treści
Kampania pn. HANDMADE YOU(TH) AMBASSADORS, stanowi integralną część całego projektu HANDMADE YOU(TH), będącego partnerstwem strategicznym organizacji z Polski, Łotwy i Czech, działających na rzecz szeroko rozumianej promocji rękodzieła.
 
Kampania HANDMADE YOU(TH) AMBASSADORS ma na celu promocję rękodzieła i rzemiosła, ukazanie młodemu pokoleniu możliwości, jakie stwarza wykonywanie zawodów kreatywnych, w zgodzie ze swoimi pasjami i talentami, pokazanie, że rękodzieło służy rozwojowi percepcji i nawiązywaniu relacji poprzez sztukę. Będziemy w niej promować artystów, którzy swymi uzdolnieniami, pracą nad rozwojem talentu i warsztatu dają dziś przykład innym. Inspirują, uczą, pokazują, jak przejść przez drogę nauki, samokształcenia i kreowania wizerunku swojej marki, aż do niewątpliwych sukcesów odnoszonych w dziedzinach swej twórczości.

Artystów, którzy ze swej pasji i wewnętrznej potrzeby tworzenia i dzielenia się tą pasją z innymi, uczyniły swą życiową drogę i cel, zajmując się rękodzielnictwem w wielu jego odsłonach i formach, mistrzów w poszczególnych dziedzinach, którzy wkładają w swoje prace serce i kunszt. Pokażemy sylwetki uzdolnionych twórców z wielu dziedzin rękodzieła i rzemiosła, ich warsztaty, drogę artystyczną, wytwarzane przez nich przedmioty.
 
Wierzymy, że ich potencjał, wytrwałość w dążeniu do perfekcji i spełniania swych marzeń właśnie w działaniach twórczych, ocali i wypromuje wiele technik i kierunków, nie tylko związanych z polską kulturą, ale także tych, jakie przywędrowały do nas z odległych rejonów świata.
 
Funkcję Ambasadorów w naszym projekcie pełnić będą rękodzielnicy i artyści, osoby ze świata sztuki i kultury, którzy swoją działalnością i dorobkiem w w/w obszarach promują szeroko rozumianą twórczość, rękodzieło oraz rzemiosło artystyczne.
 
Będą to osoby znane w swoich środowiskach i branżach, posiadające swoje miejsca i społeczności w social mediach, aktywne w sferze publicznej.
 
Tytuł Ambasadora może również otrzymać osoba niezwiązana zawodowo ze środowiskiem artystycznym, natomiast aktywnie działająca na rzecz promocji artystów i rękodzielników, rozwoju twórczych talentów wśród młodego pokolenia, promująca wiedzę z zakresu polskiego dorobku kultury i tradycji związanego z rozwojem rękodzielnictwa i rzemiosła, działająca w tym zakresie w organizacjach pozarządowych lub innych jednostkach i instytucjach działających w obszarze zbieżnym z tematyką Kampanii.
 
Każdy z Ambasadorów otrzyma od nas Certyfikat oraz materiały graficzne, których będzie mógł używać w dowolny sposób w mediach społecznościowych, na stronie www, blogu itp.
Propozycja dołączenia do grona Ambasadorów leżeć będzie w naszej gestii i kontaktować się będziemy z wybranymi osobami, ustalając warunki wzajemnej współpracy.
 
Jeśli jednak masz ochotę dołączyć do grupy Ambasadorów, jesteś artystą kochającym swoją pracę, cenisz rękodzieło i rzemiosło nie tylko własnego kierunku twórczości, uznajesz za zasadne i potrzebne społeczną edukację i promocję w tym temacie, szczególnie uwzględniając w tym młode pokolenie – napisz do nas wiadomość na e-mail contact@handmadeyouth.com. Możesz także zgłosić nam kandydaturę osoby, która Twoim zdaniem zasługuje na ten tytuł.
HANDMADE YOU(th) Ambassadors
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook